O nas

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i budową komór lakierniczych, hal malarskich tzw. malarni, kabin do śrutowania i metalizacji.

Zajmujemy się zarówno kompleksowym projektowaniem kabin, jak i produkcją samego wyposażenia komór do obróbki strumieniowo ściernej czy aplikacji powłok malarskich. Naszą specjalizacją są komory do malowania, malarnie wielkogabarytowe, kabiny śrutownicze i komory do metalizacji.

Nasze malarnie, kabiny lakiernicze oraz inne obiekty przeznaczone są do nakładania różnorodnych powłok ochronnych. Kabiny do śrutowania przystosowane są do pracy z różnego rodzaju ścierniwem np. kulki szklane, elektrokorund, szlaka pomiedziowa czy śrut staliwny. Nasze realizacje powstają na terenie całej Polski, w każdym województwie. Zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami oraz rekomendacjami firm, z którymi współpracowaliśmy.

Każda zaprojektowania przez nas kabina do lakierowania, malarnia i komora śrutownicza czy do metalizacji cechuje się:

– dostosowaniem szerokości, długości i wysokości do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa,
– niskim zużyciem energii, innowacyjne rozwiązania
– możliwością stworzenia dowolnej liczby stanowisk roboczych.

Komora do śrutowania, do metalizacji, komora lakiernicza czy malarnia są wyposażone w system wentylacji służące do odprowadzania pyłów metalicznych oraz malarsich powstających zarówno w procesie śrutowania jak i nakładania różnorodnych powłok antykorozyjnych.

Wszystkie kabiny do malowania (kabiny lakiernicze), komory śrutownicze i komory do metalizacji są ponadto wyposażone w zdalny / automatyczny systemy zabezpieczeń i sygnalizację stanów awaryjnych, dzięki czemu pracownicy pracujący w naszych obiektach są w pełni bezpieczni.

Ponieważ mamy duże doświadczenie w branży doskonale znamy potrzeby firm i osób, które zajmują się lakiernictwem, obróbką strumieniowo-ścierną i nakładaniem powłok metalicznych. Dlatego każda nasza kabina do metalizowania, śrutownia czy malarnia zapewnia maksymalny komfort pracy i bezpieczeństwo. Dzięki nam można wykonywać usługi na najwyższym poziomie w doskonale dostosowanych do tego warunkach.

Do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą zapraszamy każdego, kogo interesują komory do metalizacji, kabiny do malowania proszkowego, kabiny śrutownicze. Z pewnością znajdą Państwo kabiny malarskie, komory śrutownicze i kabiny do lakierowania dopasowane do indywidualnych potrzeb w korzystnych cenach.

Kontakt

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-15:00

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą