Kabinowe oczyszczarki pneumatyczne

Kabinowe oczyszczarki pneumatyczne to podstawowe wyposażenie firm zajmujących się obróbką powierzchniową mniejszych detali.

Oferujemy urządzenia, które pozwalają wykorzystać różnego rodzaju materiał ścierny, od śrutu staliwnego, po kulki szklane czy elektrokorund. Oczyszczarka pneumatyczna może występować w wersji mobilnej, jak również stacjonarnej. Prezentowane przez nas modele dysponują zbiornikami o różnej pojemności na materiał ścierny.

Kabinowa oczyszczarka pneumatyczna cechuje się dużą wydajnością procesu. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i specjalistycznych rozwiązań uzyskujemy efektywność procesu na najwyższym poziomie. Dozowanie ścierniwa odbywa się przez specjalnie dysze czyszczące. Takie rozwiązanie technologiczne pozwala czyścić nawet najbardziej skorodowaną stal i wiele innych materiałów. Nasze urządzenia są dodatkowo wyposażone w układ zdalnego wyłączania

Nasze oczyszczarki pneumatyczne to urządzenia nowoczesne, zaprojektowane z myślą o każdym, nawet najmniejszym detalu. Przystosowane są również do pracy z bardzo długimi detalami. Wysoka wydajność oraz efektywność sprawiają, że urządzenia sprawdzą się w wielu firmach. Dodatkowo projektujemy i konstruujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań naszych Klientów. Wykorzystujemy do tego najwyższej jakości komponenty i innowacyjną technologię.

Kabinowe oczyszczarki pneumatyczne – zastosowanie

Oczyszczarki pneumatyczne z naszej oferty to urządzenia przeznaczone do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni oraz elementów metalowych. Mogą one służyć do renowacji, konserwacji i pracy w serwisach samochodowych oraz zakładach produkcyjnych.

Urządzenia zapewniają dokładne i efektywne czyszczenie. Ich budowa pozwala na współpracę z różnego rodzaju materiałami ściernymi, a oczyszczarki pneumatyczne są gotowe do pracy od momentu ich dostawy na teren zakładu Inwestora.

W oferowanych przez nas rozwiązaniach na uwagę zasługują rozwiązania konstrukcyjne, poszerzające komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Znajdują się w nich zintegrowane rękawice oraz oświetlenie umożliwiające stały podgląd czyszczonego elementu. Na szczególna uwagę zasługują rozwiązania odpowiedzialne za zmianę położenia czyszczonego elementu, co przekłada się na znaczne zwiększenie precyzji podczas czyszczenia. Szczelność kabinowych oczyszczarek pneumatycznych zapewnia bezpieczeństwo pracy.

Kontakt

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-15:00

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą