Kabiny do metalizacji natryskowej

Metalizacja natryskowa ze względu na ryzyko wybuchu lub zatrucia wymaga szczególnego zadbania o bezpieczeństwo. Stąd projektowane przez nas kabiny do metalizacji posiadają optymalną wentylację, wykonaną w standardach EX, wyposażoną w zespół odpowiednich blokad i zabezpieczeń.

Wykonywanie metalizacji natryskowej w naszych kabinach zapewnia trwałość i wysoka jakość powłok, co zapewnia bardzo dobrą ochronę przed korozją , a także odporności na ścieranie regenerowanych podzespołów.

Nasze rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo oraz komfort obsługi oraz bezawaryjność poszczególny urządzeń przez długie lata.

Posiadanie wysokiej jakości kabiny do metalizacji to przede wszystkim bezpieczeństwo operatora i pozostałych pracowników przed szkodliwym oddziaływaniem gazów oraz pyłów. Konstrukcja nowoczesnych urządzeń, które projektujemy, są wyposażone w system wentylacji z filtrem zewnętrznym, który odprowadza zanieczyszczone powietrze i zapewnia stały dostęp do świeżego. Dzięki starannemu odprowadzaniu łatwopalnych pyłów eliminowane jest zagrożenie wybuchem, do którego może dojść na przykład na skutek samozapłonu.

Głównym elementem wyposażenia komór jest system wentylacyjny, wyposażony w odpylacze cyklonowe, ale przede wszystkim w przeciwwybuchowy moduł filtracyjny / odpylacz powietrza.

Projektowane i budowane przez naszych inżynierów komory do metalizacji są wyposażone w rozdzielnie elektryczne, które są odpowiedzialne za sterowanie pracą urządzeń znajdujących się w kabinie.

W zależności od wymogów naszych Klientów, do inwestycji dobieramy odpowiedni sprzęt do metalizacji o określonych parametrach.

Kontakt

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-15:00

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą