Kabiny do śrutowania / Śrutowanie

Współpracując z nami Inwestor otrzymuje: profesjonalne rozwiązania w kwestii doboru odpowiednich urządzeń technologicznych, optymalny okres produkcji, dostawy i montażu kompletnych śrutowni, a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

Każda nasza kabina do śrutowania cechuje się dużą energooszczędnością dzięki niezwykle wydajnemu systemowi wentylacji, skutecznie eliminującej szkodliwe zapylenie. Bardzo istotnym elementem śrutowni jest zespół urządzeń do transportu i separacji ścierniwa. Odpowiednio zaprojektowany i wydajny proces recyrkulacji śrutu w znacznym stopniu przyczynia się do zmniejszenia kosztów pracy i przyspiesza proces śrutowania.

Kabina do śrutowania dzięki możliwości odzysku ścierniwa pozwala uzyskać konkretne i policzalne oszczędności przy jednoczesnym zachowaniu pozytywnego wpływu na środowisko naturalne. Nasze kabiny do śrutowania zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół oraz z uwzględnieniem wymagań naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby zaprojektowane i stworzone przez nas urządzenia spełniały ich oczekiwania. Stosujemy przy tym najnowsze technologie mające na celu zagwarantować ich najwyższą jakość.

Galeria

Kontakt

Godziny otwarcia

pn-pt 7:00-15:00

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą